SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading

MOBİL-WC

Başlama Tarihi
01-05-2017
Bitirme Tarihi
01-11-2018

Dünya nüfusundaki artış ve endüstriyel sanayinin gelişmesiyle birlikte çevresel atıklar günden güne artmaktadır ve buna bağlı olarak doğa her geçen gün kirlenmektedir. Her zaman çevreci ve doğa dostu özelliğini koruyan şirketimiz bu konuda da duyarlı olup hassas ve özverili çalışıp mobil tuvalet sistemleri konusunda her geçen gün yeni çözümler üretmektedir. Mobil WC Çolakoğlu Makina bünyesinde tasarlanmakta, imal edilmekte ve montajı gerçekleştirilmektedir.

Organik atıkları yenilenebilir sisteme uygun olarak dönüşümünü gerçekleştirdiği için birçok avantaja sahiptir. Mobil WC’nin modüler bir yapıya uygun olarak tasarlanması da diğer bir avantajdır. Şantiye, organizasyon ve sosyal tesisler gibi toplu kullanım alanlarına yönelik olarak, mühendislik ve teknik ekip ile geliştirilen özel ve profesyonel bir ürün serisidir. Mobil WC içerisinde kullanılan biyolojik sıvı sayesinde organik atıklar kolayca parçalanabilmekte ve doğaya uyumu zararsız bir şekilde sağlanmaktadır.

Mobil WC diğerlerinden ayıran özellikler; yaklaşık olarak 750 litrelik atık depolama ünitesine sahip Mobil WC gider problemi olmadan uzun süre kullanabilirsiniz. Bu açıdan maden, şantiye v.b. alanlar açısından büyük önem arz etmektedir. Organik atık parçalayıcısı tamamen doğa dostu olup ürünün formülünde yer alan koku nötralize edicilerle rahatsız edici kokular ani olarak yok ederek mikroorganizmalar çalışmaya başladığında koku kaynağı ile beslenerek yok etmektedir. Mobil WC içerdiği biyolojik sıvı ile doğal yöntemlerle parçalama yaptığı için atıklar bir nevi gübre haline gelmektedir, kullanılabilir ve yenilenebilir hal almaktadır. Modern dış görünümü sayesinde çevreyle uyumludur, insan sağlığına herhangi bir yan etkisi yoktur. Uzun yıllar bakım gerektirmez. Özellikle sahil beldeleri, plajlar, beach club'lar, havaalanı, hastane, fabrikalar, yer altı ve yer üstü maden sahaları, alışveriş merkezleri, konser alanları, mesire ve ören yerleri, kamp, gösteri ve şehir merkezi alanları için idealdir. Zaman ayarlı bataryası (musluk) ve yarı otomatik klozeti sayesinde tasarruflu şekilde su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ergonomik ve inovatif görünüşüyle mühendislerimizce profesyonelce tasarlanmaktadır. Paslanmaya karşı özel koruyucu katkılı boya ile boyanmaktadır. Mobil WC’de kullanılan sıvı el sabunu ve tuvalet kâğıdı atık sistemine uygun olarak seçilmiştir.

Mobil WC Çolakoğlu Makina tarafından her türlü teknik konuda desteklenmektedir.

Teşekkür ederiz…