SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading

SOYUNMA SEPET SİSTEMİ

Başlama Tarihi
02-01-2017
Bitirme Tarihi
03-01-2018

Endüstriyel alanda bir çok yeniliği beraberinde getiren ve alanında son dönemde geniş bir yankı uyandıran Askılı Soyunma Sepet Sistemi bir çok farklı avantaja sahip olmasıyla dikkat çekmekte ve yenilikçi yönleriyle elbise saklama alanında kendine olumlu bir yer edinmektedir. Askılı Soyunma Sepet Sistemi maden ve endüstriyel soyunma odaları için profesyonel bir çözüm sunmaktadır. Her türlü soyunma odasına uyarlanabilir ve istenilen kriterlere göre tasarlanabilir olma özelliğine sahiptir. Hijyenlik, emniyet, güvenlik, pratiklik ve kullanışlılık yönlerinden büyük avantajlara sahiptir. Askılı Soyunma Sepet Sistemi Çolakoğlu Makina bünyesinde tasarlanmakta, imal edilmekte ve montajı gerçekleştirilmektedir.

Endüstriyel alandaki soyunma odalarında elbise saklama genellikle kilitli depolar vasıtasıyla sağlanmaktadır. Bu anlayışı kilitli elbise saklama dolaplarına göre oldukça dikkat çekici üstünlükleriyle ön plana çıkan Askılı Soyunma Sepet Sistemi değiştirmektedir. Kilitli elbise saklama dolapları soyunma odasında oldukça fazla yer kaplamaktadır. Bu yönden dolaplar soyunma odasında faydalı hareket alanının kısıtlanmasına neden olmakta ve ortamın yeterince aydınlık ve ferah olmasını engelleyerek elbiselerin havasız kalmasına ve ortamda kötü kokuların oluşmasına neden olmaktadır. Kilitli elbise saklama dolapları hijyenik olarak daha kötü temizlik şartlarına sahiptir. Sıcaklığın, nemin, tozun, kötü kukuların ve kirletici diğer etkenlerin yoğun bir şekilde mevcut olduğu soyunma odalarında tüm bu durumlar sağlık ve rahatlık açısından elverişli değildir. Ancak diğer taraftan Askılı Soyunma Sepet Sistemi sayesinde daha küçük alan ile daha geniş hareket alanı elde etme imkanı sunulmuş, aydınlık ve ferah bir ortam oluşturulmuş, daha hijyenik elbise saklama şartları sağlanmış, havasız ve kötü kokuların oluşması da önlenmiştir. Askılı Soyunma Sepet Sistemi sayesinde sepetlerin askı vaziyetinde uygun aralıklarla durması gerek havalandırmanın gerek aydınlatmanın ve gerekse hareket alanının en uygun seviyelerde olmasını sağlar. Bu sayede soyunma odaları hava sirkülasyonunun rahatlıkla yapılabildiği, aydınlatmanın en uygun sevide olduğu ve kullanıcıların soyunma odalarında hareket alanlarının çok daha rahat ve ferah olduğu bir ortam olur. Askılı Soyunma Sepet Sistemi profesyonel tasarımı sayesinde her türlü bina yapısına uygulanabilir ve üstün kullanım şartları sunar.

Çolakoğlu Makina soyunma odası tasarımında her türlü hizmeti sunmaktadır. Soyunma odası tasarımı gerekli mimari standartlar dahilinde projelendirilmekte, imal edilmekte ve montajı gerçekleştirilmektedir. Çalışanların soyunma odalarında her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için gerekli özel tasarımla da sunulmaktadır.

Askılı Soyunma Sepet Sistemi Çolakoğlu Makina tarafından her türlü teknik konuda desteklenmektedir.

Teşekkür ederiz…