Ar-Ge Projeleri

Şimdi Keşfet
colakogluarge.com
colakogluarge.com

Hizmetler

Çolakoğlu Ar-Ge Merkezi olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler

Şimdi Keşfet

Tasarım Ve İmalat Projeleri

Şimdi Keşfet
colakogluarge.com
01

ÇOLAKOĞLU ARGE

Üretimde uluslararası kalite standartlarını yakalama, yenilikçi ürünler geliştirme, ürünleri ihraç etme ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı benimsemiştir.
03
02

VİZYONUMUZ

Eğitim, araştırma-geliştirme ve sürekli iyileştirme ile alanında ihtiyaçları karşılayabilecek etkin ürünler ortaya koyarak tercih edilen öncü bir marka olmaktır.

ÇOLAKOĞLU MAKİNA

Madencilik sektörü ve bir çok endüstriyel sahada kullanılan proses ekipmanları için mekanik tasarım, malzeme temini, imalat ve test işlerini gerçekleştirmektedir.
02
03

MİSYONUMUZ

Kendisini sürekli iyileştiren, maksimum müşteri memnuniyetini hedef edinmiş, analiz, sentez ve yorum yapabilen bir şirket oluşumu gerçekletirmekteyiz.
04

Değerlerimiz

Çolakoğlu AR-GE Merkezi, öncelikle insana ve çevreye değer veren bir yönetim anlayışını benimsemiştir.

Şirketimiz, Ar-Ge merkezi, 6 üretim holü, açık ve kapalı saha malzeme depolama alanları , yönetim ofisleri ve kapalı üretim alanı sayesinde tam otomatik çelik bilye püskürtmeli yüzey temizleme, CNC oksijenle kesme makinaları, soğuk kesme, bükme ve delme makinaları, otomatik kaynak ekipmanları ve CNC delme/ freze makineleriyle birlikte kompakt üretim yeteneğine sahiptir.

Şirketimiz, müşterinin memnuniyeti ve ülke ekonomisine katkı sağlamak için, sürekli gelişen ve buna bağlı değişim anlayışıyla personeline gereken tüm eğitim ve materyalleri sağlayarak çalışanlarına yatırım yapmaktadır.

Araştırmayı ve geliştirmeyi hedef seçmiş şirketimiz, evrensel değerler ışığında ürettiği malzemelerle; bilim, teknoloji ve mühendislik alanlarında, üstün nitelikli elemanlarıyla birlikte, ürettiği değerleri toplumun yararına sunacaktır.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 3834-2 Kaynaklı İmalat Yeterlilik Belgesi ve EN 1090-1&2 Yapısal Bileşenlerin Uygunluk Değerlendirmesi Belgesine sahip bir şirket olan Çolakoğlu Makina Ar-Ge sürekli gelişme ve ekip çalışmasına olan sıkı inancı vasıtasıyla mükemmeliyeti hedefleyen yüksek kalite standartlarına kendini adamıştır.

Şirket içi ve dışı tüm ilişkilerimizde dürüstlük ve hassasiyet önde gelen değerlerimizdendir. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, içinde bulunduğumuz toplum ve ilişkide olduğumuz tüm şirketler ile dürüst ve etik işbirliği sergileyerek, yapılması gereken işleri verilen sözlere uygun olarak,uluslararası kalite standartını doğru ve donanımlı bir şekilde yakalayarak, sektörün öncü markalarından olabiliriz.

Doğru kullanılmayan ve üretilmeyen her şey zamanla bozulmaya, kirlenmeye, eskimeye ve yavaş yavaş yok olmaya mahkûmdur. Gelecek nesillere yeşil, sağlıklı, daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için kolları bugünden sıvamak gerekiyor. Çevresel yıkımın önünü kesmek ve çevresel sürdürülebilirliği sağlamak için Çolakoğlu Makina olarak, bugünü düzeltmekle kalmayıp gelecek nesillere temiz ve sağlıklı bir çevre bırakabilirsiniz. Kullandığımız madde, malzeme ve ürettiğimiz projelerden faydalanarak; kullanıcı dostu, çevreye uygun ve yönetmelikler doğrultusunda sürdürülebilir kalite anlayışını yakalayarak yaşanabilir çevreye katkı sağlayabilirsiniz.

Markalarımız